לינה באוטובוס בישראל: בפנים אוטובוס, בחוץ נופי מדבר

ישנו קסם מיוחד בהפיכת חפץ ישן לחדש, במתן חיים חדשים למשהו שכבר מילא את ייעודו. זו בדיוק האופנה החמה של השנים האחרונות – לינה באוטובוס ישן ששופץ והפך לחדר אירוח מקסים ומפנק.

אוטובוס היה פעם כלי תחבורה ציבורי שהסיע אנשים ממקום למקום. היום, כשגלגליו פסקו מלהתגלגל, הוא מוצא חיים חדשים – הפעם כמקום לינה בלתי שגרתי שמושך אליו תיירים ומטיילים סקרנים. החוויה היחודית של לינה בתוך אוטובוס ישן וממוחזר מציעה זוית שרוב האנשים עוד לא הכירו באירוח.

אבל מה בעצם הופך את האוטובוס הישן למקום לינה כל כך מפנק ומרתק? קודם כל, זה מתחיל מהעיצוב. גם אם קיבל בית חדש, האוטובוס עדיין משמר את המבנה המקורי שלו – והכניסה דרך דלתות צרות, התנועה במסדרון הצר והישיבה על מושבים צמודים מעניקה לכולנו תחושה נוסטלגית ומוכרת. אך עם זאת, מעצבים יצירתיים יודעים כיצד לתת חיים חדשים לפנים ולהוסיף אלמנטים מפנקים שהופכים את האוטובוס לחדר שינה אמיתי: מזרנים רכים, כריות ומצעים נעימים, שטיחים צבעוניים, פינות ישיבה ואפילו חצרות קטנות ומרפסות.

לינה באוטובוס

לינה באוטובוס יכולה להיות חוויה רומנטית במיוחד לזוגות, עם אווירה כפרית או מדברית רגועה, אך גם חוויה משפחתית כיפית. הילדים בוודאי ייהנו לגלות שהם ישנים בתוך אוטובוס אמיתי, ואילו ההורים יוכלו ליהנות משקט ופרטיות. חלק ממקומות הלינה אף מציעים פינת ישיבה חיצונית עם מנגל, כך שניתן לצלות ארוחת ערב בחוץ ולהסתכל על כוכבים בשמי הלילה.

לינה באוטובוס היא לא רק אטרקציה מקורית. יש גם משהו מאוד אקולוגי ו"ירוק" בהחייאת פריט שהיה אמור לגמור את דרכו במגרש הגרוטאות. זוהי דרך יצירתית לאמץ תפיסה של צריכה אחראית וחיסכון במשאבים, שמקרינה על האורחים מסר חשוב של שמירה על עולמנו. מי היה מאמין שפעם אוטובוס ריקן גז וגרם לזיהום אוויר, וכיום הוא משמש כמקום לינה אקולוגי ובעל טביעת רגל פחמנית נמוכה?

צימרבוס בעזוז

אם אתם רוצים לנסות את חוויית הלינה הבלתי שגרתית הזו, חשוב לבדוק כמה דברים לפני שבוחרים את מקום הלינה: בראש ובראשונה, האם העיצוב מזמין וקורץ לכם? בסופו של דבר זה יהיה ביתכם הזמני במשך כמה לילות. חשוב לוודא שהעיצוב הפנימי משדר אווירה טובה ומרגישה בבית. גם כדאי לבדוק אם המקום מתאים לזוגות או למשפחות, בהתאם לצרכים שלכם.

לבסוף, כדאי לבדוק אם מקום הלינה שאתם בוחרים מציע פעילויות וחוויות נוספות מעניינות בסביבה. אחד המקומות המיוחדים במינם המציעים חוויית לינה בלתי נשכחת באוטובוס הוא "צימרבוס" בעזוז שבנגב המזרחי. במתחם זה שוכנים שלושה אוטובוסים ישנים שהפכו לחדרי אירוח

רוצים לבדוק זמינות והיצע של מקומות לינה בצימרבוס? לחצו כאן
גם MAKO כתבו על לינה באוטובוס – כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *